Aktar Tabelası

Ota - Aktar Tabelası

Aktar Tabelası.

Tabela modeli olarak müşterimizin tercihi totem tabela değildir. Müşterimizin iş yerine uygun lokasyonu göz önünde bulundurarak Raket tabela modeli olan totem tabela önerimizi sunduk.

Akan trafik göz önünde bulundurulduğunda müşteri potansiyelini artırmaya yönelik tabela modelini önerdik.

Yaya trafiğinin yoğun olmadığı ana cadde üzerindeki mağazası için en ideal raket tipi totem tabelası olması gerektiğini kendisini ikna ederek tasarımı gerçekleştirdik. 

Bol ve Hızlı araç trafiği göz önünde bulundurulduğunda uzaktan fark edilecek şekilde tasarlanan tabela müşterimize sunuldu.

Yaya trafiğini de göz önünde tuttuğumuz tabela modelimizin yükseklik hesaplaması, insanları rahatsız etmeyecek ama dikkatten de kaçmamasını sağladık.

Işıklı File Kutu Harf Kurum adımızda uygulanarak firma ismini öne çıkartacak bir kalitede sunduk.

 Hizmet açısından değerlendirmek isteyen müşterimiz ayrıca totem tabelasında günün sıcaklığını belirten dijital bir derece ölçer istedi. Tasarımımızda görünür ve hafızalarda derece merakını da giderecek şekilde en üstte yer bulduk.

Hizmetinde verdiği müşteriye yönelik satışı yapılan ürünler yukarıdan küçülen bir kutu harf dizilimi ile ters açı ile tasarıma farklı bir geometri sağladık. 

Her biri ışıklı olarak tasarlanan kutular laser kesim ile gerçekleştirildi. 

Müşterimize hayırlı olması ve bol müşterisi olması dileğiyle.


Bizimle İrtibata Geçin


Aktar  Müşterimiz İçin Yaptığımız Paslanmaz Kutu Harf ile Görselleştirdiğimiz Totem Raket Tabela Fotoğrafları 

 

 


En Çok Takip Edilen Tabela Modelleri