Pleksi Tabela


 

Pleksi Tabela

Tabela imalatında en çok tercih edilen tabela malzemesidir.

Pleksi malzemesi özünde var olan plastik malzemesinden dolayı her türlü forma kazanabilecek özelliklere sahiptir. Bu yüzdendir ki malzemenin açık hava reklamcılığında tercih edilme sebebi çoktur.

Pleksi malzemesi tamamen petrol artığı malzemelerden üretilir. Kalitesi mukavemeti ışık geçirgenliği ile ölçülür. Malzemenin imalatında üretim bandında oluşacak bir hata sonucunda üretim bandı için üretilen tüm pleksiler özürlü olarak tasnif edilir ve çok uygun fiyata satılır ki tabela fiyatlandırmasında ucuz maliyetin sebebi tabela imalatçısı bu malzemesi kullanacak olmasından kaynaklanır.

Kalıkları fiyatlandırmalarda etkin bir rol oynar. Kullanılacak pleksi malzemesinin kalınlığı uygulama yüzeyi de düşünülerek planlanır.

Işık geçirgenliği kalınlık planlamasına uyumlu olması şarttır. Bu sebeptir ki Işıklı Tabela olarak imalatı yapılan çalışmanın ışık geçirgenliği önemlidir.

Pleksi çok çeşitli imalat modelleri vardır. İmalatı esnasında kullanılan renkler dışında, özel olarak yüzeyine boya uygulanabileceği gibi dijital baskı yapılmış ürünler de uygulana bilinir.

Pleksi tabela imalatında en çok tercih edilen sektör gıda sektörüdür. Malzemenin ışık geçirgenliği düşünülürse dikkat çekiciliği ve maliyet bakımından en uygun malzeme olduğunu söylersek tercih edilme sebebini de açıklamış oluruz.

İmalatında CNC makinalarından harflerin ve logoların kesilmesi oldukça kolay olur. Bu durumda her türlü tasarıma uygun malzemedir.

Pleksi Tabela imalatı ihtiyacınız varsa bizi sayfanın başındaki WHATSAPP numarasından da ulaşabilirsiniz.


Bir kaç imalatını gerçekleştirdiğimiz Pleksi Kutu Harf İmalatı Olan Firmalar

PLEKSİ TABELA İMALATINI GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ BİR KAÇ FİRMA

   

  


En çok tercih edilen tabela modellerimiz