Tabela İmalatı Hakkında Her Türlü Bilgi Alışverişi 

 

İmalatına Göre Tabela Türleri İmalatına Göre Tabela Türleri

İmalatına Göre Tabela Türleri: İmalatına Göre Tabela Türleri

İmalatına Göre Tabela Türleri:

 

İmalatına kullanılan malzemelere  göre  sınıflandırılan tabela türleri. Farklı reklamcılık malzemeleri üretiminden önce, önce bütçe göz önünde bulundurularak ardından sektöre göre planlanır. Ayrıca uygulama alanı da düşünülerek yapılmış tabela tasarım ve imalat örnekleri.

Ağaç Tabela

Ağaç Tabela

Alt Kategoriler

Ağaç Tabela:

Ağaç Tabela ile imalatına göre yapılmış tabela imalatında kullanılan tabela örnekleri. 

Dekota Tabela ya da Dakota Tabela İmalatı:

Dekota Tabela ya da dakota tabela olarakta söylenen tabela modeli ile imalatına göre imal edilen tabela modelleri.

Eskitme Tabela:

Eskitme Tabela zarif ve şık görünüme sahip müşteri odaklı tasarlanan tabela modelidir.

Folyo Tabela:

Folyo Tabela imalatı hem ucuz hem kullanılan malzemeye göre imalatı kolay ve hızlı imalatı yapılan tabela modelidir.

Kompozit Tabela:

Kompozit Tabela, kullanılan malzemeden adını alan tabela çeşidi olmakla birlikte renkli ya da folyo yapılmış modelleriyle ucuz tabela modelidir.

Led Tabela:

Led Tabela, tabela imalatında karşılaşılan ışıklı tabela türlerinden olup farklı modelleri vardır.

Tabela Onevision:

Tabela Onevision imalatı tek taraflı kullanıma uygun ofis ve dükkanlar için tercih edilebilecek bir tür folyo yapıştırma tekniğinde kullanılan tabela modelidir.

Pleksi Tabela:

Pleksi Tabela sertleştirilmiş, ışık geçirgenliği mevcut ve her türlü formu kazandırılabilecek plastikten yapılmış tabela anlamına gelir.

Polikarbon Tabela:

Polikarbon Tabela modeli eski tip tabela modelinden olup üretimi plastik olan yüzey üzerine folyo kesilerek uygulayarak yapılan tabela modelidir.

Sac Tabela:

 Sac Tabela, tabelacılıkta en eski kullanılan malzemedir. Üzerine her türlü işlem yapılabileceği düşünülürse çok yaratıcı tabela malzemesi olabilir. 

Vintage -Vintaj- Tabela:

Vintage -Vintaj- Tabela; eski tabela modellerini örnek alarak kurumsal firmalar dışında cafe tarzı pub ve barlar gibi eğlence merkezlerine yakışan tabela modelidir.

Yağlı Boya Tabela:

Yağlı Boya Tabela, türlü türlü yüzeylerde kullanımından dolayı en pratik tabela modelidir. Ancak; günümüzde yağlı boya fırçayı kalem gibi kullanabilen tabela imalatçısı kalmadığı için pek karşılaşılmayan, her yerde karşımıza çıkmayan tabela çeşididir.

Vinil Tabela:

Vinil Tabela, bir çelik iskelet etrafına ister baskılı ister baskısız olarak üzerine folyo uygulama yapılarak kullanılabilen en kullanışlı ve bir o kadar da ucuz tabela modelidir.

Dijital baskı makinaları kullanılarak üretilen hem tanıtım hem reklam hem de tabela ürünü olarak da değerlendirilebilen açık hava reklamcılık tekniklerinden birisidir.


 

Tüm ticari araçların dış kaplaması kaliteli ve ucuz folyo üzerine yapılan dijital baskı uygulaması

İş yerlerinize ait hem iç hem dış mekan için üretilen özel vinil, branda ya da folyo üzerine uygulanan dijital baskı tabela çeşitleridir.

İnşaat alanların dış sınır alanlarını belirleyen malzemelerin üzerini kaplayan dijital kaplama çeşitleri. 

Alışveriş mağazalarının, vitrin camlarına uygulanan vinil, onevision, veya branda üzerine uygulanan dijital baskı uygulaması

Alışveriş mağazalarının ürünlerinin tanıtımına yönelik iç mekanda uygulanması için üretilen özel folyo baskısına uygun çalışma.

Mağazaların açılışını haber veren ve inşaat alanını gizlemeye yönelik üretilen ucuz malzeme olarak branda üzerine uygulanan dijital baskı tekniği.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.